Informatii contact


Coneco Romania



Adresa: Str. Av. Vasile Fuica, Nr.64, Bucuresti

Telefon 1: +4 021.224.40.87

Telefon 2: +4 021.224.43.49

Email: oferte@coneco.ro marketing@coneco.ro

Ionut Carabas



Functie: Director General

Telefon 1: +4 0722.22.85.22

Telefon 2: +4 021.224.40.87

Email: ionut.carabas@coneco.ro

Stefan Popa



Functie: Director Executiv

Telefon 1: +4 0758.758.807

Telefon 2: +4 021.224.40.87

Email: stefan.popa@coneco.ro office@coneco.ro

Adrian Barbu



Functie: Sef Productie

Telefon 1: +4 0758.758.806

Telefon 2: +4 021.224.40.87

Email: adrian.barbu@coneco.ro

Dragos Pana



Functie: Sef Serviciu Tehnic-Ofertare

Telefon 1: +4 0758.758.811

Telefon 2: +4 021.224.40.87

Email: dragos.pana@coneco.ro

Costin Ionescu



Functie: Specialist Marketing

Telefon 1: +4 0758.758.850

Telefon 2: +4 021.224.40.87

Email: costin.ionescu@coneco.ro marketing@coneco.ro oferte@coneco.ro

Bianca Galetuse



Functie: Inginer Tehnic-Ofertare

Telefon 1: +4 0741.265.077

Telefon 2: +4 021.224.40.87

Email: bianca.galetuse@coneco.ro marketing@coneco.ro oferte@coneco.ro